У день місцевого самоврядування свої нагородили отримували і представники ЗМІ

408
0

Ще у 2017 році Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затвердило конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Кожен представник засобів масової інформації мав змогу подати до участі свій матеріал – незалежно від того, чи то газетна стаття, чи телевізійний репортаж. Звісно, позмагатися за приз мали змогу і ЗМІ Хмельниччини.

Андрій – блогер. Має ютуб-канал, куди виставляє власні короткометражні художні та документальні фільми, пізнавальні шоу.  Співпрацює із Кам’янець-Подільськими телеканалами. Саме на одному із них і транслювали його роботу – розвиток децентралізації в Кам’янець-Подільському районі.

Визначитися із переможцями стало справою не із легких. Адже, як зазначає голова комісії, усі матеріали були сильними, та і учасників цьогоріч було значно більше, аніж у 2017-му.

Звісно, журналісти відіграють неабияку роль в висвітлені тематики розвитку місцевого самоврядування. Саме вони першими дізнаються про усі нововведення, зокрема, і у рамках децентралізації. Далі перетворюють цю інформацію в матеріал і подають його на загал, аби кожен громадянин знав, як змінюється рідний край.