Здійснюють права громадян та захищають законні інтереси: 2 вересня відзначають День нотаріату

772
0

Отримати спадок, забезпечити нащадків майном, засвідчити достовірність документу – а працівники правової галузі займаються юридичним підтвердженням та закріпленням фактів та прав, що в свою чергу, є доволі відповідальною справою. Віктор Анатолійович зазначає, за 2017 рік нотаріуси області  надали 322 тисячі послуг. Завдяки цьому держбюджет поповнився майже на півтора мільйони гривень, а пенсійний фонд – на 3 мільйони.

Нині на Хмельниччині працює 141 приватний та 24 державних нотаріуси. І сьогодні представники міської та обласної влади, разом із управлінням юстиції привітали усіх винуватців свята.

Пані Галина в правовій галузі 14 років. Найбільш популярними напрямами є оформлення спадщини, відчуження майна та укладання заповітів. Та з яким би питанням не звернулися люди – доводиться викладатися на повну. Адже це не лише велика юридична відповідальність, нотаріусу іноді доводиться бути доволі універсальним: і  психологом, і навіть медіатором.

Антон Петрович ділиться: у нотаріат подався, аби допомагати людям. Адже трапляються різні ситуації, в яких громадяни потребують певної юридичної допомоги. І на думку чоловіка, ця професія ніколи не втратить своєї актуальності, навпаки, чим більше правовиків – тим краще для суспільства.

Сучасне суспільство важко уявити без правової підтримки, а розвинену країну – без законів та їх належного виконання. Адже завдяки нотаріусам люди мають можливість отримати юридичну підтримку і в разі потреби – захистити свої права.