«Фонд родини Кольгофер» завітав на День села Головчинці

483
0

Незважаючи на похмуру погоду та не надто погожий день, вихідними у Головчинцях було тепло, весело та справді святково. Адже саме на початку листопада мешканці відзначають День села та храмовий празник. Люди кажуть, для них то – неначе друга Пасха чи Різдво, настільки ж довгоочікуване та радісне дійство.

Уже традиційно, розважають усіх гостей виступами місцевих колективів, на дворі малечу очікують чудернацькі дитячі забавки, а одразу у кількох казанах вариться смачна каша та юшка, аби усі бажаючі почастувалися.

Село Головчинці відоме ледь не на усю область та навіть подекуди і за її межами. У літню пору місцевість стає популярним місцем для відпочинку і дорослих, і дітей. Для малечі у селі є кілька дитячих таборів. Окрім того, те, чим і пишаються тутешні мешканці – мальовнича природа довкола із хвойними лісами. У самому селі нині проживає 670 мешканців. А перша згадка датується 1540 роком. Тож, цьогоріч йому виповнюється 478!

Головчинці знаходяться на території Летичівського району, проте відносно нещодавно ввійшли до Меджибізької об’єднаної територіальної громади. Старостою став Петро Шуляк. Розповідає, за цей час, особливо, у порівнянні із минулими періодами, зроблено чимало. Цьогоріч уже є 2 великі здобутки – розробили генеральний план села та завершують реконструкцію водогону за 1,5 млн. грн. Також, зробили ремонт та провели опалення до дитячого садочку та школи.

Благодійники уже який рік поспіль теж не пропускають свято і навідуються до Головчинців із щирою посмішкою та ніколи не з порожніми руками.

Зокрема, якщо говорити саме про Головчинці, минулоріч громада просила облаштувати криницю. Сказано – зроблено. І це лише невелика частина з того, що помітно неозброєним оком та створено за підтримки Благодійної організації «Фонд родини Кольгофер».

Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» щиро привітала усіх та кожного зі святом. Переконані, подібна співпраця та взаємодопомога здатна впевненими й розміреними кроками змінити усю країну, починаючи від кожного куточку нашого краю. Разом ми зможемо стати сильними.