Депутати проти Вовка, який передивився “Чиполіно”

529
0

Простим українцям не до сміху! Це було схоже на першоквітневий, але дуже невдалий жарт. Нацкомісія вирішила, що усі ми вже відсьогодні отримаємо «листи щастя» – нові платіжки за газ. Нагорі порахували – куб палива коштуватиме шість гривень, та додатково необхідно буде сплатити ще й абонентську плату. І це незалежно – користувались ми блакитним паливом чи ні. Напевне, Дмитро Вовк у дитинстві начиталися казок про “Чиполіно”.

Так от, нова сума залежатиме від регіону, наявності лічильника та його типу. Наприклад, до першого квітня родина з трьох людей, що користується газовою плитою і не має лічильника, сплачувала трохи більше 90 гривень на місяць, а тепер доведеться викласти близько 80 гривень за газ і ще 44 за абонплату. Фактично, ціна виросте на третину. Нова постанова водночас шокувала простих і смертних, та навіть обурила Прем’єра – принаймні, він зробив такий вигляд.

Жадібність і дурість – так охрестили постанову міські депутати. 5 квітня вони зібралися на позачергову сесію, щоб звернутися до Президента та Прем’єра. Суть звернення – скасувати грабіжницьку абонплату.

Під тиском згори Нацкомісія завернула на півдорозі своє скандальне рішення… але до тих пір, поки не знайде нового механізму, як дістати із гаманців українців ще більше грошей. Тим часом, у ВР оголосили бій Дмитру Вовку та навіть говорять про його звільнення. Для сильних світу цього – це ще тема для політичного піару.