Десять літрів крові для постраждалих у ДТП

2784
0

Відомий усім «Тещин язик». Дорогу до Кам’янця-Подільського водії ще називають «відрізком пекла». Не порахувати, скільки життів забрав цей шматок шляху. Щотижня тут трапляється лихо. 12 жовтня 2016 року – вантажівку занесло на повороті, вона склалася у ножиці, і всією вагою причавила мікроавтобус до бордюру… Троє пасажирів загинуло, 10 у лікарні, серед постраждалих діти…

13 січня 2017 року. У середмісті трапилася ще одна страшна аварія. Маршрутка розчавила ВАЗ. На щастя, в аварії ніхто не загинув, та 7 людей постраждало. На місце зіткненя прибуло одразу 7 карет швидкої.

На дворі весна. Стартує щорічна акція «Здай кров – врятуй життя». Стати донором за покликом серця та роботи вирішують три десятки молодих хлопців та дівчат. Усі вони патрульні. Щодня інспектори стикаються із травмами на дорогах міста та області. Свою кров дарують саме постраждалим та скаліченим у аваріях.

Патрульна Аня вперше у цих стінах та вперше у житті ділиться кров’ю. Здати життєдайну рідину закликає й інших. Разом із дівчиною у черзі  мужні хлопці-колеги. Вони стають донорами періодично.

Головний лікар станції переливання крові розповідає: зробити добру справу просто, варто лише стати донором. А особливо, коли у Вас мінусовий резус-фактор.

У той час, коли патрульні здавали кров для тих, хто постраждав у ДТП… 5-ро громадян керували автомобілями напідпитку та наражали інших на небезпеку.
Цього дня інспектори перепинили  водія, який уже вдруге за рік сів за кермо нетверезий. Подія трапилася по п’ятій ранку на Старокостянтинівському шосе. Спочатку вони наздоганяли БМВ, а потім і самого водія, який хотів накивати п’ятами на своїх двох. Між іншим, чоловік судом позбавлений права керувати автомобілем. Ось така у нас паралельна реальність – поки хтось рятує, інший потенційно убиває.