До побачення, «Джерельце»! У популярному дитячому оздоровчому закладі урочисто закрили сезон-2018

1087
0

Як же швидко можуть пролетіти три місяці літа, на які уся малеча так нетерпляче чекала! Час невпинний, і ось до 1 вересня залишається якихось два тижні. А ще ж потрібно встигнути підготуватися до нового навчального року…

Днями відпочивальники дитячого оздоровчого закладу «Джерельце», який є власністю АТ «Хмельницькобленерго», розсталися із друзями та вожатими.

Упродовж цього літнього сезону у таборі «Джерельце» відпочили та набралися сил шість сотень дітей з Хмельницької та інших областей України. Багато з них повертаються сюди уже не вперше, адже атмосфера тут і справді незабутня. Окрім комфортних умов, цікавих розваг та захопливого дозвілля, вони мали можливість отримати й справжніх друзів на усе життя.

З року в рік «Джерельце» розвивається. Тож одразу, як малеча покине стіни закладу, візьмуться за нові удосконалення, аби уже влітку 2019-го знову дивувати та зустрічати захоплені дитячі очі. Адже під турботливим керівництвом АТ «Хмельницькобленерго» цей табір став справжнім еталоном дитячого відпочинку.

Вони не прощаються, а просто кажуть «до побачення». Переконані – зустрічі у «Джерельці» наділені особливою магією, яка може стати незабутньою у житті кожної дитини.