«Дивний дзвінок» пролунав одразу у двох торговельних центрах: чи знайшли спеціалісти мінера?

187
0

Хмельницький сполошився: 10 квітня близько 5 години вечора на електронну пошту дирекції одного з найбільших торгово-розважальних центрів міста надійшло повідомлення про його можливе замінування. Отримавши інформацію, працівники звернулись до поліції. Після термінової евакуації людей на місці події одразу розпочали роботу усі профільні служби, зокрема там працював увесь особовий склад вибухотехніків, 2 кінологічні групи із службовими собаками, працівники ДСНС, газова та швидка служба разом, і,звісно, поліція.

Повноцінно відновити роботу торгівельних центрів зуміли лише близько 9 години вечора. Нині ж правоохоронці  націлили усі сили на пошуки горе-жартівника.

Окрім цього, зловмиснику доведеться відшкодувати й усі витрати службам, які були задіяні цього дня.  За словами правоохоронців, такими підривачами можуть бути як люди із порушенням психіки, так і підлітки, котрі не розуміють усієї серйозності проблеми.

Загалом, повідомлення про замінування у Хмельницькому – справа не така вже й не звична. На щастя, жодна із попередніх погроз не підтвердилась. Таких, за інформацією вибухотехнічного відділу,  у рік по області надходить близько п’яти.

Правоохоронці закликають громадян не «випробовувати » спецслужби, тим самим нехтуючи їх  дорогоцінним часом, адже є й ті, кому вони у цю хвилину могли б урятувати життя.