Як працівники 33 каналу писали національний диктант єдності

798
0

На старт! Увага! Ефір. Керівник рекламного відділу, журналіст, режисер монтажу на найграмотніша людина телеканалу – наш редактор, долучилися до всеукраїнського флешмобу  –  писали радіодиктант єдності. Все це відбувалося у прямому ефірі.

За трибунами, у телевізійній студії, де щодня ми готуємо для вас випуски новин, піднімаємо актуальні теми до обговорення і вимагаємо від політиків правди – сьогодні наші колеги з ручками та папером.

У студії звучить голос відомого українського мовознавця, ведучого та автора понад п’ятдесяти підручників Олександра Авраменка. Слухаємо диктант «Крила України». Як відзначив сам диктор, текст цьогоріч не з простих. Проте українців, у тому числі  працівників 33 каналу, цим не злякати – нам все під силу. Слухаємо, думаємо та пишемо.

Все чесно та прозоро. Написали. І тепер відправимо на перевірку до Києва. Віримо. Знаємо. Впевнені.

Не піаром єдиним. Мої колеги відверто хочуть перевірити свої сили та грамотність. Бо ж востаннє писали «під диктовку» ще в університетах, а то й у школах.

Цього дня писала диктант уся Україна. Від школярів до міністрів. Найбільша кількість їх сьогодні зібралася у Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. За ручку взялися Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, посол Канади в Україні Роман Ващук, письменник Василь Шкляр.

І ми вкотре переконуємося: бути грамотним у рідній мові – знову у тренді!