Дитяча обласна лікарня: фундамент нового корпусу закладено

884
0

Десять років тут хотіли, говорили і обіцяли побудувати новий корпус медзакладу. Маленькі пацієнти та їхні батьки вірили… Та згодом надія, що колись процес зрушиться з мертвої бюрократичної крапки, зникла…

Чи то рак на горі свиснув, чи стали в ряд зорі, але будувати таки ПОЧАЛИ.

Цього дня на офіційне та святкове дійство, закладання капсули нового корпусу дитячої лікарні, прибули перші особи області. І нові обличчя, і стара гвардія. Всі як єдина команда.

Керманич області, Вадим Лозовий, свої слова привітання виголошує без папірця, щиро, емоційно. Дякує і медичному персоналу, що вірили, і будівельникам, які тут працюють, і депутатам, які таки спромоглися проголосувати за фінансування зведення.

Хто в рукавичках, а хто і без – нарешті закладають першу цеглину під новий корпус.  Це те, про що говорили, але  не вдалося зробити попереднім владам цілих десять років. Чи то цеглу не вміли класти, чи гроші «миші з’їли». Теперішнє керівництво від старту такого масштабного  проекту переповнюють емоції.

Будівництво розпочалося, і вже до кінця цього року, обіцяють, будуть перші показові результати. Бо ж досі наша область залишалася єдиною, яка змушена була маленьких пацієнтів розподіляти між декількома корпусами лікарні. А деяке медичне устаткування і взагалі було доступним лише у міській, а це далека дорога містом.

І поки офіційна частина тривала – пацієнти спостерігали. Тепер вони мають нову надію та нову віру.

А ми ж нагадаємо: проект нового корпусу обласної дитячої лікарні – вражаючий. Обіцяють: буде сім поверхів на 390 ліжок. Два корпуси лікарні будуть сполучатися теплим коридором. І це керівництво має шанс увійти в історію як «влада, яка щось зробила».