Дитяче життя, врятоване дітьми

884
0

Минулими вихідними у Мацьківцях могло б обірватися життя крихітки Ані, якій всього 2,5 роки. Поблизу ставка вона разом із братом Іллею та його подругою Каріною гралися доволі частенько. Тільки цього разу дитячі ігри могли скінчитися трагічно.

Дівчинка, не зважаючи на свій юний вік, не розгубилася та врятувала зовсім маленьку дитину. А Ілля в цей час побіг кликати на допомогу. Рідні дітей крізь вікно побачили те, що трапилося. Тепер гордяться  своїми чадами.

Тож, мабуть, небайдужість та сміливість у дівчинки в крові. Ілля виявився більш сором’язливим та розповідати на камеру про пригоду, яка їх так налякала, не захотів. Але вчинок обох дітей без перебільшень героїчний. За це їм вручили подяки у школі та грамоти від хмельницьких рятувальників.

Директор школи розповіла, що ці дітлахи дуже спокійні. Тож, дізнавшись про подію поблизу ставка, відчула одночасно і здивування, і гордість.

Свої почесні нагороди діти отримали якраз напередодні Дня рятувальника, тож, можливо, у майбутньому, згадуючи про свій вчинок, захочуть поповнити їх лави. А поки що дякуємо дітлахам та просимо батьків бути уважнішими.