Добрі серця Хмельниччини відзначили у стінах облдержадміністрації

811
0

На початку грудня весь світ відзначає Міжнародний День Волонтера. Вважається, що волонтерський рух зародився в 1920-х роках, відразу після першої світової війни. Тоді тисячі молодих людей взялися відновлювати зруйновані господарства і міста. А коли життя повернулося в звичне русло, виявилося, що навколо повно знедолених, яким потрібна допомога. В Україні ж це свято стало офіційним в 2003. Так, щороку відзначають тих, кому небайдужа біда інших.

До вітання запросили волонтерів міста та Хмельниччини. Насамперед нагороджували  людей, які допомагають бійцям на Сході. Адже в такий складний для країни час підтримка хлопців в зоні АТО вкрай необхідна. І ті доброчинці, що всіляко допомагають військовим – першочергово заслуговують на винагороду. Сьогодні їм вручали квіти, державні грамоти за гуманітарну допомогу, медалі та невеличкі подарунки.

Тетяна зі своєю командою виготовляє маскувальні костюми для снайперів, подушки, рукавиці – все своїми руками шиють спеціально для бійців на Сході. Окрім того, збирають речі та грошові добровільні пожертви для малозабезпечених сімей та сиріт.

На плечах Валерія – серйозна справа. Разом зі своїм робочим колективом чоловік закуповує запчастини  до військового обладнання, а також поставляє бійцям питну воду.

Окрім своєї основної роботи, буденних справ, виховання дітей, волонтери витрачають багато часу, сил та коштів на допомогу іншим – тим, хто цього потребує. Адже доброчинець – це не робота, а поклик душі.