Дорожньо-транспортна пригода поблизу Давидківців ледь не забрала життя п’ятьох

638
0

Чи не щодня – кілька життів. Порушення правил дорожнього руху ледь не відправило на той світ 5-ро подолян. Дорожня пригода трапилася на Вінницькому шосе поблизу Давидківців. За попередньою інформацією, хмельничанин, кермуючи автомобілем МАЗ, не надав перевагу у русі жителю Шепетівки, котрий їхав за кермом Фольцвагена. В результаті – ДТП із 5-ма постраждалими. На щастя, усі – живі, але довго відходитимуть від трощі у лікарнях.

А це Шепетівка. ДТП, яке зчинило багато галасу на усю Україну. Шокуюча аварія трапилася півтора тижні тому. Водій обганяв іншу автівку та на швидкості зніс двох жінок, які переходили дорогу.

Одну потерпілу ушпиталили з численними переломами та забоями. Загрози її життю не має. Іншу у тяжкому стані забрали в лікарню. Врятувати її так і не змогли. За кермом був місцевий керівник відділу виконання покарань. Одразу після аварії його теж забрала швидка – чоловік скаржився на забиття грудини.

Проходити тест на алкоголь чиновник спершу відмовився, зрештою, погодився, але результатів експертизи ще не оприлюднили. Втім, свідки аварії стверджують, що чоловік був п’яний. Справу розслідували у Шепетівці, нині її забрали в обласну прокуратуру.