Доставка наркотиків… просто у камеру: працівника колонії підозрюють у вчиненні злочину

1089
0

Усе ж таки, постачав наркотики засудженим чи ні? Працівники правоохоронних органів вилучили у співробітника колонії пакунок із метадоном. Підозрюють, що інспектор за окрему плату на замовлення ув’язнених регулярно проносив на територію виправного закладу важкі наркотики. З ситуацією розбирались у залі суду. Юнаку лиш нещодавно виповнилося 18, а до роботи він приступив близько 4-х місяців тому.

Затримали вже наразі колишнього працівника колонії на контрольно-пропускному пункті під час перевірки: 15 доз наркотичної речовини знайшли у білизні. Передбачають, «передачку» він планував здійснити під час планового обшуку камер, який він повинен був провести того дня. У суді розглядали міру запобіжного заходу.

Під час слідства хлопець перебуватиме під домашнім арештом. В разі підтвердження злочину, згідно із частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України – про наркотичні речовини, хлопцеві загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із конфіскацією майна.