До зими готові… та чи на 100%? Наші рятувальники сміливо заявили – сніг зустрінуть у всеозброєнні

294
0

Якщо дещо перефразувати народну мудрість про санки, то вийде наступне: готуй важку техніку влітку. Це залізний принцип, якому не зраджують наші рятувальники ніколи. І якщо для комунальних служб негода часто густо буває зовсім не прогнозованою та неочікуваною, ДСНСники ж синоптикам вірять більше, ніж небесній канцелярії на око. Щороку перед настанням офіційної зими згідно з графіком рятувальники перевіряють готовність спецтехніки до дій за призначенням.

Демонструють, чим багате управління. У колоні чимало автомобілів спецпризначення. Їх усіх ми бачили на шляхах та й у роботі минулого року, коли область фактично засипало снігом, а машини подолян раз у раз опинялися у кучугурах.

Вся техніка пройшла відповідне випробування. Вона на ходу і готова знову рятувати.

За прогнозом синоптиків, до кінця тижня на території України очікується зниження температури, мокрий сніг та ожеледиця. А за такої погоди буває всіляке. Звісно, береженого Бог береже, але добрячої впевненості додає й те, що рятувальники озброєні до зубів на всяк випадок. Ще б наші комунальники цього року не знизували плечима, мовляв, снігу геть не чекали.