До зупинки – хоч повітрям: чому із ремонтом Гречанського переїзду затягують?

2885
0

Ігор Вікентійович віддав залізниці 46 років життя. Тож зі своїми скаргами сусіди прийшли саме до нього. Справа в тому, що переїзд у Гречанах вже понад тиждень перекритий, а от попередити людей про те, що єдиний шлях до зупинки недоступний – забули.

В їхньому будинку живуть самі залізничники. У гуртожитку кімнати давали безкоштовно, тож люди заселили острівець, який зі всіх боків оточують колії. Без перебільшень кажуть: затиснуті між потягами.

Від будинку до колій всього 30 метрів, замість необхідних 100. До комплексу високовольтної напруги та шуму додалася іще одна небезпека: переїзд закрили на ремонт. А люди, переважно, це пенсіонери, на цій ділянці долають справжню смугу перешкод. Ба навіть, чергова сама переводила інвалідів через розкурочені колії.

І чергова переїзду, і місцеві  підтверджують: про ремонт не попереджали. Лише зараз розвісили оголошення.

Переїзд досі розшитий та закритий. Проте робота тут не кипить. Люди певні: із ремонтом затягують.

Начальник дільниці запевняє: усе виконують за технологією. І більше розшиватися переїзд не буде. Проте і тут без гарантій. Якщо в процесі перевірки виявлять недоліки роботи – усе розпочнеться спочатку.

Роботу ведуть заплановану – це зрозуміло. Але закритий без попереджень переїзд може призвести до трагічних наслідків. Люди переходять колії у невідведених для цього місцях і не завжди потрапляють на інший бік. Так трапилося в неділю на Кам’янецькому переїзді, який теж завершують ремонтувати. Пенсіонерка втрапила під пасажирський потяг та загинула на місці.

Проте, не стільки закритий переїзд призводить до трагічних наслідків, скільки безпечність перехожих. І якщо залізничники із ремонтом затягують, то і містянам не варто економити час, аби не втратити життя.