До нашого краю невдовзі завітають іноземні інвестори: чекаємо на економічний форум

191
0

Велике повернення: після трирічної перерви в Хмельницькому знову відбудеться міжнародний економічний форум. Захід має на меті підвищити рейтинг області, продемонструвати переваги Хмельниччини та показати інвесторам, що наш край  має сприятливі умови для розвитку бізнесу.

Економічний форум буде розділений на декілька дискусійних панелей. Перш за все, представлять інвестиційні можливості, своїм досвідом співпраці з інвесторами поділяться кращі громади області та розкажуть про найуспішніші практики підприємств. Звісно, й іноземці матимуть слово – озвучать, чого очікуються від бізнесменів Хмельниччини.

До форуму доєднаються представники 14 країн, зокрема, Словаччина, Німеччина, Нідерланди, Китай. Загалом 20 експертів та більше 30 делегатів. Важливий момент: місцеві підприємці разом із іноземними інвесторами зможуть поспілкуватися в рамках системи B2B – бізнес для бізнесу. Тобто, ділитимуться між собою ідеями та домовлятися про співпрацю.

Форум відбудеться у Хмельницькому 14 та 15 березня. Й, можливо, саме завдяки йому підприємці знайдуть своїх майбутніх партнерів для бізнесу, що дасть змогу підняти нашу область на вищий економічний рівень.