До нових стін – ще й нові гойдалки: дитсадочок на Озерній незабаром прийматиме малечу

492
0

Першу цеглину на цьому місці закладали ще у 2017. Загалом, на дошкільний заклад виділили більше 100 млн гривень.  Розрахований він на 215 діток, але зважаючи на кількість охочих навчатись, така кількість не остаточна. Як нас запевнили, майбутні групи досить просторі, тому із легкістю вмісять усю малечу.

Окрім уже знайомих приміщень, у новому садочку будуть оснащені усім необхідним спортивні зали, сучасний медичний пункт, актова зала та чимало службових приміщень, як, до прикладу, пральня. Дивиною для нас у новому приміщенні став ліфт – для транспортування їжі.

Подібні «замки» розташовані на усіх дверях навчального закладу. Саме тому, за словами спеціалістів, обійшлись майже вдвічі дорожче звичайних.  Окрім всього, вони є ще й вогнетривкі  та у разі надзвичайної ситуації зможуть затримувати вогонь біля 40 хвилин.  Ще однією особливістю, а точніше необхідністю, котрої, до слова, у Хмельницькому, здається, немає у жодному навчальному закладі – є протирадіаційне укриття. Воно займає більшу частину підвалу.

Навчальний заклад запрацює уже із 1 вересня. Паралельно із роботами на будівництві облаштовують і заїзд до садочка. Його обіцяють закінчити до здачі усього об’єкту. По сусідству триває зведення й початкової школи. Зазначають, роботи завершать до кінця цього року. Варто зазначити, що подібні будівництва насправді неабиякий здобуток, адже за роки незалежності таку кількість нових садочків наше місто бачить уперше.