До Острову кохання – вхід вільний, а екстремали “дрифтують” прямо на замерзлому Південному Бузі

1558
0

Облагороджувати славнозвісний хмельницький острів кохання взялися у 1956 році. Тоді це було місце відпочинку та купання, і дістатися туди містяни могли через місток. Та з часом острівець занедбали, а переправу – забрали. Проте, хмельничани таки час від часу знаходять спосіб там «побродити»: влітку – на човнах чи катамаранах долають воду. А в зимовий період  – спокійно  на своїх двох ступають на лід.

Поодиноко сидять і рибалки. Для них – це хобі,  і навіть морози – не лякають. У ДНСН кажуть, на кризі можна знаходитися, коли товщина льоду – понад  7 см, це для безпечного перебування для  1 людини, і від 15 см – для групи осіб. Задля власної безпеки, ловцям «малої і великої» варто запам’ятати наступне.

Та на міському пляжі можна зустріти не лише любителів порибалити. Надвечір тут  розгортається справжнє екстрим-шоу у вигляді «гонок на льоду». Сміливці  групами женуть автівки кригою Південного Бугу. Свідчать про це сліди шин на снігу, та і в соцмережах кермувальники  демонструють відео, де хизуються вечірніми «поїздками». Та, як виявилося, про це відомо не всім. Зокрема, у поліції – ні сном ні духом.

Зараз товщина криги на міському пляжі становить 24 сантиметри. Проте, це нічого не гарантує. Адже траплялося, що люди йшли «під лід» і при 50-сантиметровій товщині. Тому будьте обережні та пам’ятайте – екстрим не вартий найдорожчого.