Друге псевдо-замінування за тиждень: хто порушує громадський спокій?

516
0

Уже вдруге за тиждень ТЦ став об’єктом злих «жартівників». За два дні після переполоху, у той самий «Квартал» чи не о тій самій годині до адміністрації на пошту знову надходить повідомлення про начебто встановлену вибухівку в стінах будівлі. Близько пів тисячі містян відірвали від справ та покупок і вивели із торговельного центру. Проте жодного небезпечного предмету, на щастя, не знайшли. О 21 годині усі роботи спеціальні служби завершили, але того дня назад уже нікого не впускали.

Так що ж це, весняне загострення горе-жартівників чи добре продумана операція? Ми запитали, як на подібні повідомлення реагують самі містяни.

Поліція тим часом шукає зловмисників. Чи це один і той самий псевдо-мінер, чи різні особи – правоохоронці не знають. На питання, чи з однієї електронної пошти надходили обидва листа – не відповідають, посилаючись на таємницю слідства. Кримінальне провадження відкрито.

Якщо ж вдасться схопити порушника – йому загрожує до 8 років за ґратами, окрім того з нього стягнуть відшкодування усіх витрат екстрених служб. Адже як показує практика, навіть при лже-тривозі люди у формі зобов’язані працювати, як того вимагають інструкції.