Дубівський ринок: підприємці повстали проти кабали

5717
4

А ви досі думаєте, що живете у невеличкому місті, де Вас захистять? А можливо, Ви гадаєте, 90-ті – то лише минуле тисячоліття? Ні!

Пам’ятаєте історію про методи правління місцевого пана, які у Хмельницькому давно нарекли «буремним 90-ми». Мова про «безпредєл», який у себе на  дубівському ринку влаштував знаний у Хмельницькому бізнесмен Телега.

Продовження не змусило на себе довгочекати. У підприємців увірвався терпець. Вони повстали проти кабали великого пана Телеги. Як виявилося, життя, та й останні події, нічого не навчили бізнесмена, бо, схоже, вважає, що має міцний дах і може чинити, як заманеться. Тож без мук совісті, як бульдозер, пішов по головах підприємців знову! І затиснув їх та їхній бізнес у лещата.

А тепер по порядку. Цього дня підприємці ринку «Добове» перекрили дорогу і заїзд на базар. А все тому, що більше не сила терпіти.

А ось і прейскурант «мзди», яку хоче до своєї кишені бізнесмен з 90-х ТЕЛЕГА. Це вартість заїзду кожної машини. Але, як кажуть підприємці, вони завозять газельками на ринок персики, помідори, абрикоси – все те, що ми із вами ідемо до них купувати. Авто одного торгівця може заїхати на ринок декілька разів – залежно від того, як піде товар. Що робить власник? Тепер Телега вимагає платити не лише за місце продажу, а й за тонажність автомобіля.

Цим людям набридло мовчати. Набридла кабала! І вони повстали! До них ставляться не інакше як до тварин. Ні тобі договору з мокрою печаткою, ні тобі належних умов праці.

Телега не інакше як вижимає кровно зароблені з кишень підприємців. А ті ж теж змушені виживати, і мусять робити свій продукт дорожчим. Бо ж мзду треба платити. Натомість, власник ринку, як бачимо з його умов, – жодної копійки у базар не вкладає. І навіть на цьому «залізні лещата Телеги» не замкнулися. Він заборонив безкоштовний в’їзд на ринок пільговим категоріям. А продавців, які продають у роздріб – карає гривнею!

Як бачимо, закон та порядок для власників ринку Дубове – не писаний. І навіть на ґвалт підприємців ніхто з адміністрації не вийшов. ТВО директора заховався у кабінеті за спинами кремезних чоловіків.

 

Підприємці хочуть поспілкуватися з власником Телегою, але на тому кінці слухавки – мовчання.

Адміністрація ринку ховається не лише за зачиненими дверима, а й за спинами поліції… Так, тієї, яка мала би захистити простих людей.

Їх виклали стільки, як на день незалежності. Та навіть керівництво приїхало власною персоною.

Люди у розпачі. Бо у них, чого гріха таїти, забирають останній шматок хліба і такого, як кажуть, безпрєдєла не пам’ятають за 20 років існування ринку.

Чи у ту сторону дивляться представники відповідних контролюючих органів? Чи бачать вони, як топчуться по законах та правах хмельничан та платників податків? І роблять це нахабно у них під носом. То ви досі думаєте, що маєте право на захист у своєму рідному невеличкому місті???