Планшети допоможуть дільничним стати ближче… до народу

297
0

Славнозвісний коп, який користується особливою прихильністю серед жіночої частини населення, нещодавно навідався із візитом і до подільського краю. Мова про Олександра Фацевича. Гостював військовик у Кам`янці-Подільському. Прибув, аби ознайомитись із тамтешнім рівнем правоохоронної діяльності. Під його керівництвом справили і навчальні збори у форматі такого собі майстер-класу для дільничних офіцерів.

Активно обговорювали й нововведення, здебільшого, у тій же сфері. Головна задача грядущих реформ – покращити роботу інспекторів. Планують спростити їм життя, позбавивши паперової метушні.

Обізнаний – значить озброєний! Дільничний тепер буде гіпермобільним, адже маючи при собі такий електронний кабінет, він максимально володітиме усією потрібною інформацією.

Не обійшлось і без обіцянок: кажуть, у 18 поліцаї  будуть стовідсотково забезпечені логістичними пристроями, адже перебирати папірці – це вже якось не по-європейськи.

Дільнична сфера таки розвивається, нагадаємо, що не так давно на Кам`янеччині почала функціонувати мобільна поліцейська станція. Такий собі міні-офіс, що оснащений усім необхідним – від джерел енергопостачання до системи автономного опалення. Поліція «на колесах» уже трудиться на благо територіальних громад, тож тамтешні мешканці отримують правоохоронну допомогу ще оперативніше.

А в Україні стрімко набирає обертів інститут Communitypolicing. Простіше кажучи, розвиток тієї самої діяльності дільничних офіцерів. Акцент роблять на те, щоб поліцейські були ще ближче до народу.

Від взаємодії інспекторів зі своїми підопічними залежить і якість результату, і швидкість його досягнення.

Зачепили і колючі питання. Кажуть, наболілу тему із пальним вирішили, тепер патрульні екіпажі забезпечені за усіма належними нормами.

Тож побажаймо нашим поліціянтам не збавляти темпів та амбіцій і таки втілити усі заплановані інновації у реальність.