Діти – не товар, або ЇЇ навіть матір’ю не можна назвати

386
0

35 тисяч доларів США за своїх кровиночок. Днями правоохоронці у Вовковинцях Деражнянського району затримали жінку, яка намагалася продати своїх 7-річного сина та 5-річну донечку. Горе-матір виховувала трьох дітей: окрім старших, має ще 2-річного малюка. Спробу отримати гроші за найдорожче пояснювала матеріальною скрутою, а на отримане, каже, хотіла забезпечити гідне майбутнє наймолодшого. Хоча, як виявилося згодом, злочинниця планувала за «винагороду» віддати і його, як тільки трішки підросте.

Сусіди затриманої зазначають: жінка не палила й алкоголь не вживала. Проте уже як 4 роки родина перебувала на обліку в соцслужбі у справах дітей. Батьківських прав їх не позбавляли, та  старші дітлахи перебували в школі-інтернаті. А по поверненню додому на канікули 27-річна мати одразу взялася шукати із них наживи.

22 червня жінку привезли до стін міськрайонного суду, де мали визначити її долю на найближчі декілька місяців. Підозрювана виявила бажання проводити слухання без представників ЗМІ. Тому засідання відбувалося за зачиненими дверима.

Правозахисник горе-матері одразу після засідання намагався «накивати п’ятами», відмовляючись від коментарів. Та все ж дещо вдалося дізнатися. До прикладу, те , що на апеляцію таки подавати будуть.

Сторона обвинувачення стверджує: для торгашки власними дітьми вимагатимуть найсуворішого покарання.

Таким чином, до 17 серпня жінка залишатиметься за ґратами без права внесення застави. Й за свій вчинок відповідатиме згідно частини 3 статті 149 «Торгівля малолітніми дітьми», що передбачає позбавлення волі від 8 до 15 років.