Екс-очільника «Хмельницькобленерго» звинувачують у розтраті в особливо великих розмірах

1119
0

На кадрах – 2015 рік. Тодішній генеральний директор ПАТ «Хмельницькобленерго» розповідав про готовність галузі до осінньо-зимового періоду. Проте, уже майже під його завершення 3 березня 2016 року чоловік покинув посаду. Пішов на пенсію за власним бажанням після 18-річного очільництва. А от уже 24 квітня 2018-го Генпрокуратура висунула екс-керівникові підозру у розтраті коштів. Йдеться  про будівництво трансформатної підстанції класу напруги 110/10 кВ «Прибузька». Саме він із керівництвом області урочисто перерізає стрічку унікальної на той час споруди.

Як зазначається у повідомленні відомства, махінації були здійснені ще у 2013-му, як тільки почалася мова про будівництво. Перемогу у тендері практично «подарували» посередницькій комерційній структурі з Росії. За результатами перевірок, ПАТ «Хмельницькобленерго» втратило фактично 23 мільйони гривень.

“Юридична особа країни-агресора та її реквізити використані для завищення вартості обладнання, а фактичним виконавцем робіт протягом 2015-2016 років було ТОВ «Подільський енергоконсалтинг», яке задіювалося організаторами злочинної оборудки для привласнення коштів державного обленерго та виведення активів до тіньового сектору економіки”

Зв’язатися із колишнім керівником державного підприємства для отримання коментарів нам, на жаль, не вдалося. Олександр Леонідович слухавки не піднімає.