Електронна наука: як школярі отримують знання без підручників

256
0

Новий навчальний рік – не без проблем. Загальноосвітні заклади міста все ніяк не можуть отримати усі необхідні підручники. Складнощі із книгами виникли у першачків, учнів 5-х та 10-х класів.

Знання за оновленою програмою. Через зміну плану навчання потрібно було перевидати частину підручників з історії України, інші ж – у зв’язку із поношеністю, адже їх що 5 років варто замінювати. Вищі чини обіцяли, що заклади міста отримують новенькі підручники до 1 жовтня. Однак тепер цю дату змістили – на кінець листопада.

Вчителі ж «викручуються» як можуть. Приносять на заняття роздруківки, учням надиктовують конспекти, а домашнє завдання дітлахи виконують за книгами старими або електронними варіантами нових.

Деякі викладачі навіть дозволяють користуватися гаджетами. Найскладніша ситуація у 10-х класах, там із обновок – лишень українська мова. Самі ж учні кажуть: електронний варіант – доволі зручна річ. Адже телефон завжди під рукою, відтак у будь-який момент можна заглянути на сторінки підручника онлайн.

Що ж, дітлахам без діла сидіти не доводиться. Хоч і без паперових підручників, але знання, звісно, таки отримують.