Жорстока смерть від холоду та голоду: коні у Кам’янці-Подільському продовжують гинути

1431
0

І вкотре прийшла зима, холодна та люта. Без даху над головою та прикорму цих коней вкотре чекає жорстке випробування та боротьба за життя, яку витримають не усі. Ще у серпні ми та кілька центральних телеканалів розповідали жахаючу історію тварин. Вони мешкають у селі Кам‘янка неподалік Кам’янця-Подільського.

Від господарської бездіяльності страждає і ще одна жива істота – вірний пес-охоронець. Він теж не ласує делікатесами та з голоду обгризає, лише замисліться, залишки померлих скакунів.

М’яко кажучи, неналежні умови утримання та догляду уже неодноразово підтверджували й інші ветеринари. Проте, єдина управа, яку згідно із законом йому можуть присудити – це лише штраф у розмірі близько 5 тис. грн. Далі компетенції обмежуються і забрати коней силоміць ніхто не в праві.

Активісти намагалися достукатися до здорового глузду власника ще з 2013 року. І от нині знову приїхали на ферму. Сніги та чергова загибель – от лише що змогли побачити.

Микола Рачковський, господар, від усього відхрещується і каже, що усі жахіття – виразки та грибок, висохлі на нитку тварини, рани на копитах та навіть засвідчені смерті, мовляв, природний стан речей.

33-й спільно із волонтерами обіцяє, що докладе усіх зусиль, аби тварини, врешті, отримали відповідний догляд, а власник-тиран таки отримав по заслугах.