Забрати літеру «А» та з’їхати з маршруту – спокуса водіїв рейсів 29 та 49

1416
0

Спокуса «порушити» та «підзаробити». Забрати літеру «А» та з’їхати на старий добрий маршрут не нехтують водії 49 та 29 рейсів. Така скарга надійшла на пошту 33 телеканалу. Бо ж поки одні хитрують,  інші мусять ходити пішки.

 

  • «Мало того, что они не ходят по расписанию, часто утром в мороз приходится с детьми идти пешком, а вечером их совсем нет, около 20:00 меняют таблички на 29 ,49 и едут по другому маршруту. Водители мотивируют тем, что им не выгоден этот маршрут и так выходят с положения,  отцепив нарисованную от руки букву “А” от номера маршрута.»

 

Нагадаємо, на гору до Озерної виїхало 6 машин, які за графіком мають курсувати з 5:35, а остання автівка рушатиме звідси о 21:30. Ми приїхали на кінцеву зупинку, аби поспілкуватися із водіями, і почули справжні відвертості. Так от Юрій за кермом – 12 років. За «колишнім» 29-им та 49-им таки сумує.

Володимир же, у свою чергу, каже: все через те, що половина новобудов досі незаселені. Тому і пасажири тут лише у так звані години пік.

Звісно, на камеру ніхто не зізнається у власних погрішностях, проте кажуть – бажання таки є. До того ж, таким чином можна ще й зекономити на пальному.

Ми звернулися до тих, у чиїх силах та повноваженнях виявити недобросовісних водіїв та влаштувати «наганяй». У владних кабінетах маршрут називають вдалим і пригадують, уже доводилося говорити «по-дорослому».

Із виявленими порушеннями просять хмельничан звертатися напряму із офіційною скаргою до міської ради та управління транспорту. Зазвичай, їхня боротьба – додатковий моніторинг проблемного маршруту. Уже складали кілька актів, і вони зазвичай діють. А щодо благоустрою – чекати гарних вістей не доводиться.

Тож, шановні хмельничани – не бійтеся скаржитися, а водіям радимо говорити із власним роботодавцем. Адже ані відсутність пасажирів, ані умов не є причиною для порушення встановлених правил.