Забудова, що не дає спокійно жити

598
0

Скільки завгодно можна боротись зі злом, але перед дурістю вони безсилі! Ці слова досить-таки мітко відображають ситуацію, у яку потрапили мешканці будинку, що на Зарічанській. Забудову, яка затулила світло і розділила їхнє життя на “до” та “після”, називають не інакше як «дивом» хмельницької архітектури. Невідомо, куди дивиться влада, але точно не у бік людей.

Хто ще не знає Івана Кульгука? Чоловік – власник скандальної забудови. Поки люди б’ють у всі дзвони та ходять на усі владні пороги, забудовник стверджує, що не порушив норм, і переконує, що небезпеки геть немає. Тим часом забудова активно розростається. Лише за останні місяці утворилось ряд незрозумілих споруд.

Мешканці вже неодноразово звертались до Івана Кульгука, але мирно владнати конфлікт не вдалось. Тож не так живуть, як мучаться. Щоранку дивляться на глуху стіну навпроти вікон.

Тим часом “китайська стіна”, як її охрестили самі люди, активно продовжує розростатись.

Подібне будівництво яскраво оголює усі принади Хмельницьких відносин “суспільство-бізнес-влада”. Від бескінечних відписок і бюрократії до явного замовчування проблем… замість їх вирішення.