Забудовники судяться із міськрадою: коли Феміда поставить крапку у справі «Спорт-сіті»?

620
0

Продовжити те, що вже почали. Запланований сучасний комплекс «Спорт-сіті», який росте на вул. Прибузькій, прагне не зволікати зі зведенням, але  процес обступили конфлікти. Наріжне питання – договір оренди, який забудовник бажає продовжити, та й за законом має на це переважне право. Але міська влада вбачає у справі порушення. У результаті ТОВ «Прибузький» та Хмельницька міська рада рушили до Феміди шукати справедливості.

Подавши заявку, рішення отримали. Воно було прийняте на сесії міської ради і передбачало продовжити договір оренди землі, але з кількома корективами стосовно розміру орендної плати. Але процес затягнувся, адже у документах була помилка – неправильно зазначений кадастровий номер… з тих пір справа не просунулася ні на крок.

Спортивно-оздоровчий комплекс ніхто не відміняв. Плани забудовника стали масштабнішими з тієї пори, як території присвоїли нове зонування згідно зміненому плану міста,  який передбачає побудову й житлових будинків.

Їхня доля теж залежить від рішення суду. Треті особи, які з’явилися на засіданні, перебувають у договірних відносинах з ТОВ «Прибузький», ці умови надають  їм право використовувати дану ділянку землі, а в майбутньому й право на використання приміщень.

Турбує рішення суду й людей, які забажали придбати житло у цього забудовника.

Квадратні метри для АТОвців. Товариство подбало  про хлопців, які воюють на Сході і передбачає виділити житло й для них. Одна з організацій, яка має домовленість зі «СпортСіті», а саме Хмельницьке обласне об’єднання миротворців України, не змогла пропустити засідання.

Територія спорту. Хмельницький регбістам теж пообіцяли плацдарм для тренувань та проведення змагань.

Також на засідання навідалися й громадські активісти, які неодноразово виступали проти будівництва, мовляв, воно знищує зелені насадження. Та цього разу говорити на камеру чи то не забажали, чи то сказати було нічого.

Судове засідання продовжать 23 листопада, а ми будемо й надалі висвітлювати долю парадоксального конфлікту. Тож слідкуйте за інформаційними підсумками.