Завжди у наших серцях, завжди у наших душах, завжди на захисті українського народу

370
0

Уже третій рік поспіль 14 жовтня в Україні відзначають День захисника. Свято присвячене всім українським військовим: тим, хто служив у минулому, хто вчиться захищати країну тепер, та, звісно, хлопцям, які знаходяться в зоні бойових дій. Напередодні визначної дати біля стели Героїв Небесної сотні відбулося урочисте покладання квітів на честь загиблих воїнів. А після хмельницьких військовиків нагороджували грамотами за заслуги перед батьківщиною і містом.

Окрім грамот, присутніх вітали букетами й невеличкими сувенірами. Більшість з нагороджених були в зоні АТО і на собі відчули всі страхи війни.

Після всіх урочистостей для гостей виконували пісні на військову тематику. Одним з запрошених був Сергій Білецький – поет, який проспівав композиції про Україну та хлопців на Сході. Також запросили гурт «Висота», який підняв на ноги та змусив підспівувати усю аудиторію. Хлопці з квартету – самі військові, тому не дивно, що їхнє виконання було настільки щирим.

День українського козацтва – свято нове, та вшановувати героїв потрібно не тільки у приурочену дату. Варто пам’ятати, що на Хмельниччині зараз – мир і спокій. Й усе це завдяки хлопцям, які на Сході України щодня ризикують своїм життям заради рідної держави та її синів і доньок. Велика дяка і та низький уклін їм за це.