Завідуючу хмельницького дитсадка вполювали на живця

304
0

Гроші самі впали у руки. Дитячий садочок «Росинка» віднедавна без завідуючої. Її упіймали на хабарі. Свідками живого детективу були містяни, бо хапали жінку не в кабінеті, а просто неба. Батьки заступилися, бо певні – це чистої води «підстава».

Завідуючу вполювали на «живця». Міліція була у сховку, а Валентина Халаменда на зупинці.  Чоловік, розповідають,  похапцем кинув гроші їй на груди. Із засідки з’явились правоохоронці. Ось так і погоріла.

От лише затримання освітянки викликало у місті трохи іншу реакцію, ніж зазвичай, коли хапають «липоруких» хабарників. І поки діти чекають на кашу у садочку , мами під ним збирають підписи на захист. Тепер за Валентину Халаменду говорить її адвокат.  На камеру завідуюча не показується, бо і без того набралась сорому на все місто.

Відверто кажучи жінка «погоріла» на смішному хабарі …  1500 тисячі гривень. Садочок враз осиротів. Діловод «Росинки»  показує невеличкий кабінет завідуючої. Той вечір пам’ятає до дрібниць. Якийсь батько дуже хотів прилаштувати свого сина в одну з груп.

Нині завідуюча під домашнім арештом. А обласна міліція відкидає навіть натяки про підставу.  Факт вимагання, кажуть, вони зафіксували на плівку, а факт отримання гривень на власні очі.

І поки правоохоронці розслідують, адвокат збирає докази. Так от, у батька хабародавця, своїх дітей немає. Із реєстрацією заяви в міліції також вийшла дивина. Спочатку її не було, а потім вона з’явилась.  Щодо плівки із записом розмови – також питання.

5 років із конфіскацією не влаштовує і профільного керівника. Судити жінку у вузенькому коридорі міськвно не беруться.

Було це зведення рахунків чи може взяла і не червоніла – відомо лише самій завідуючій. У суді вирішуватимуть вірити жінці чи ні. Варіантів у цій справі не багато, бо чимало в освіті розвелось охочих до легких грошей. Але ж і винятки є, принаймні, хочеться вірити.