Загострення питання прибудов до житлових будинків

228
0

Влада у нас є, проте результатів її діяльності не видно. Хто ж як не вона мусить піклуватися про хмельничан, але чомусь дуже часто забуває про ось такий свій обов’язок.  Аби нагадати, чиї інтереси повинні відстоювати чиновники, мешканці Тернопільської 34 дріб 1  прийшли на засідання виконкому. Як кажуть: “Питання щодо прибудинкової території  житлового будинку жодним чином не виконується”.

Будівля знаходиться в аварійному стані, але її реконструювати ніхто не поспішає. А навпаки, планують почати будівельні роботи на території  автостоянки. Це не лише загроза для жителів розпрощатися зі своїми квартирами, але й неможливість залишати автомобілі у безпечному місці. Розуміючи на скільки важливим є питання  комфортного проживання хмельничан, разом з ініціативною групою мешканців,  на засідання прийшов Олег Пєвнєв, аби домогтися справедливості та відстояти інтереси простих людей.

З усіма наболілими проблемами жителі Тернопільської направилися до зали засідань, але чатувати вимушені були під  дверима.  Бо «сильні світу цього» проголосували проти їхньої присутності .  На запитання хто ж саме зголосився на таке рішення  – Керуюча справами виконавчого комітету  не сказала і  стрімголов втекла від відповіді. Багатогодинне обговорювання було-було, проте загуло. З мертвої крапки зрушити не вдалося. Та це чиновників аж ніяк не турбує.

Нагальні питання так і не вирішено. Зрозуміло одне, міська рада  холоднокровно ставиться до потреб містян. А людям набридло жити зі статусом «нікому непотрібні».