Зазіхнули на крадіжку дитинства хмельничан: каруселі парку ім. Чекмана знову грабують

731
0

Колись родзинка міста, а зараз – музей металобрухту.  Ми ще пам’ятаємо, як у тоді «Комсомольському» парку літали ракети та крутилося «Чортове колесо». Тепер же розваги минулого своїм виглядом насторожують та навіюють сум.

Заржавіла проблема з року у рік страждає не лише від невблаганного часу та недогляду, а й  від злочинних намірів деяких хмельничан. І коли вже, здавалось би, навіть і розкрадати немає чого, охочі збагатитися на залишках минулого часто дають про себе знати.

Так, навесні 2016-го навести лад у зоні відпочинку, а водночас і прибрати до рук 100 кілограмів деталей атракціонів, взялися самі ж двірники парку. Після ранкового прибирання попрямували до пункту прийому металів. Втім, тоді чоловіків піймали на гарячому.

Березень 2018-го. Більшість із вцілілих атракціонів гойдаються лише від вітру. А тим, що ще в силах розважити містян, «допомагають» дожити віку крадії.

Вони гойдали ще наших батьків. Та коли одні на них дивляться з ностальгією, згадуючи щасливі моменти з дитинства, інші оцінюють каруселі як спосіб наживи. Щорічні пограбування парку уже стали своєрідною традицією, і було б добре, щоб правоохоронці таки вживали усіх необхідних дій та знаходили крадіїв. Адже одне покарання ліпше, ніж сотня попереджень. А у разі, якщо подібна тенденція з року в рік продовжуватиметься, ми з вами ризикуємо залишитися взагалі без хоч і старого, але єдиного парку атракціонів.