Зайшли до хати та побили: жителька Деражні заявляє про стусани від поліцейських

1810
0

Оксана у своїй хаті та на власному тілі показує результат  «зустрічі» із місцевою поліцією. Інцидент стався вночі 5 червня біля її приватного будинку у місті Деражня. За  словами жінки, вона разом із другом Юрієм поверталися після закриття  магазину, власницею якого вона є. І біля хвіртки, наче з кущів, з’явилися два чоловіка у формі.

Каже, двоє правоохоронців, не представившись та не пред’явивши звинувачень,  увірвалися до її будинку. А вже наслідки «непроханих гостей» показує на камеру журналістам. Жінка стверджує: від поліцейських почали боронитися, натомість отримали стусанів… їм обом заламали руки та вклали на підлогу, продовжуючи бити. На крик з іншої кімнати вибігла сімдесятирічна мама.

За словами обох жінок, особи у поліцейській формі навіть не представилися. Поводилися зухвало та застосували силу. Коли Оксану з Юрієм вже забирали до відділку поліції, на місце приїхала слідча група.

У поліції своя версія, хто, кого і як «зустрічав» біля помешкання Оксани.

Як стверджує начальник слідства, Юрій та Оксана відмовилися надавати відповіді на запитання та пішли до будинку.

Різні версії тієї ж справи… Підтвердженням слів однієї зі сторін мало б стати відео з нагрудної камери поліцейських. Проте чи є воно? Що це було насправді: «п’яний дебош» чи все ж «поліцейське безчинство» – про це дивіться у програмі «Право на правду» вже незабаром…