Ні пройти, ні проїхати: за залізною перепоною будують новий ЦНАП

1085
0

Таке бажане приміщення! Осідали у ньому і активісти, які, нікого не питаючи, зняли замок та заходилися вести там громадську діяльність. Згодом, будівля прийняла й  на нового господаря, колишнього народного депутата,  який спровокував під цими стінами черги за гречкою із сотень бабусь. І от тепер квадратні метри, що у будинку на розі вулиць Кам’янецької та Вайсера,  потрапили до рук владців,  які огородили його залізним парканом та взялися робити ремонт.

Обіцяють облаштувати в реконструйованій будівлі ще одне відділення ЦНАПу. На паспорті об’єкту зазначено, що роботи будуть завершені до 31 грудня – такий собі подарунок під ялинку. Однак, диво не трапиться… адже дедлайн переноситься на невизначену дату у 2018-му.

А от на паркан коштів точно вистачило. Ще й на такий, що охопив досить великий шмат проїжджої частини. Зазначають, що дозволи на це отримали у всіх інстанціях, тому пішоходам доведеться ще довго  ходити повз огорожу.

За залізною стіною – тиша. Та й враховуючи, що погодні умови щодня погіршуються  – зовнішніх робіт найближчим часом очікувати не варто… Скоріше за все, доведеться містянам з будівельним парканом перезимувати, шукаючи нові шляхи, аби об’їхати затори.