Замість річки – бруд, а дихати потрібно смогом: жителі Красилівщини приїхали на мітинг

720
0

Забруднені водойми, згинувша риба та саджа в повітрі – екологічні проблеми вже наболіли жителям Хмельницької області. На Красилівщині люди страждають від жахливого смороду з річки Случ, яка від скидів нечистот навіть вже вкрилась плівкою. Не краща ситуація і в населених пунктах довкола Понінківської картонно-паперової фабрики: у тамтешні водойми місцевих не заженеш навіть у найлютішу спеку, а риба вже давно сплила черевом доверху. Люди не можуть так жити далі, тому вийшли на протест, аби бути почутими.

Проблема, яка тече за течією по р. Случ, впадає і в таку ж забруднену Хомору. Остання страждає від місцевого підприємства, яке через несправні очисні споруди десятками тонн скидає відходи прямісінько у річку.

Громада знайшла підтримку у небайдужих. Тепер спільно, всі разом, планують йти до мети з гаслом «Врятуймо наші річки».

Не зупиняться, доки ситуацію не виправлять! Якщо усе залишить без змін, кажуть, поїдуть до столиці. Обіцяють долучитися до мітингу як жителі Хмельницької, так і Житомирської області.

Екологічна біда в області – проблема для всієї України. Нечистоти, викинуті у воду в Красилові, попливуть і у Хомору, і далі, несучи шкоду іншим територіям. І якщо не виправити ситуацію – природа відплатить людям тією ж монетою.