“Запашна бомба” під лотерейкою та у сусідстві з Нацполіцією

1159
0

Українська національна лотерея  «Космолот» офіційно діє на території України ще з 2012 року. Наразі у Хмельницькому таких закладів вісім. І це лише ті, що зареєстровані. Наші колеги з’ясували, що вночі біля одного з таких закладів відбувся надто неприємний інцидент. Цього разу обійшлося без бійок чи стрілянини. Лише, здається, громадяни вирішили вчинити самосуд над злісним «виманювачем» коштів.

Доки збираємо інформацію, нас помічають працівники служби охорони. Суворі чоловіки в бронежилетах  крутяться біля «Космолоту» й намагаються вивідати мету нашої зйомки. Оскільки сам «заплямований» заклад зачинений, звертаємося до сусіднього офісу УНЛ. За нами слідом поспішають і охоронці. Невже думали, що ми терористи?

Після довгих перемовин і пояснювань, від Анатолія дізнаємося, що, не зважаючи на один рід діяльності, обидва заклади – злісні конкуренти. Проте от про сусідів тут нічого не чули й розгніваних відвідувачів чи громадян не помічали.

Що важливо, заклад знаходиться неподалік від Головного управління Нацполіції. Й коли поліції «Космолот» не заважає, мешканці з прилеглих будинків не надто задоволені такими сусідами.

Сумних випадків, пов’язаних  з лотерейками, у нашому місті траплялося вдосталь. Пригадати лише  стрілянину в одному з закладів. А коли такий оселяється прямо «під носом» у правоохоронців, копам варто бути обачними: раптом, фекальна бомба буде більшого масштабу – тоді її вміст розлетиться на всю околицю…