Захистити тих, на кого посягнули загарбники: що обговорювали учасники антирейдерського штабу

591
0

Шантаж, посягання на підприємство чи землю часто навіть кровопролиття – рейдерство в Україні із 90-х повернулося в сьогодення. Аби завадити шахраям та дозволити фермерам та підприємцям бути впевненими у завтрашньому дні, у серпні минулого року запрацював антирейдерський комітет.

Користуючись довірливістю та юридичною необізнаністю громадян, рейдери «приступають до роботи». На Хмельниччині, як в області аграріїв, найбільше страждають саме фермерські господарства. У землеробів нахабно відбирають землю та урожай.

Також не гребуть рейдери скористатися і прогалинами в законах. Недосконалостями прописаних норм, коли один закон відміняє інший, або ж коли громадяни впевнені, що, до прикладу, земля належить їм, а насправді надана лише в користування – усім цим і апелюють порушники, обдурюючи людей. Тому, певні представники комітету, перше, над чим варто працювати, – закон.

Поставити все на свої місця та налагодити довірливі відносини між владою та громадою. Комітет працює над змінами як у законах, так і вдосконалює саму систему комунікації між структурами.

Сподіватимемось, що результат буде успішним, і влада спільно з громадою зможуть досягти спільної цілі – жити в чесній Україні.