За дверима хмельницьких “маршруток”: чим обернулася транспортна ревізія?

1904
0

Переповнені вщент маршрутки та водії, які за кермом встигають і по телефону розмовляти, і решту віддавати – для Хмельницького явище звичне. Тільки от ще однією справою у цьому списку мала би бути видача квитків. Цей факт і став одним із пунктів перевірки.

До ревізії долучилися і громадські активісти. Нам розповіли: частіше всього водії квитки не дають, а вже на кінцевій просто заповнюють звітний документ навмання.

Тобто, визначити реальну кількість пасажирів не має можливості. А обсяг перевезень є одним із факторів встановлення їх вартості, яку власники маршруток ревно вимагають збільшити. Водії запевняють, що квитки видають. Однак на руках у пасажирів їх немає.

Аби не затримувати людей надовго, повну перевірку та оформлення протоколів полісмени здійснювали на кінцевій зупинці. Однак, траплялися і “принципові” водії.

Хмельничани вважають, що якість перевезень добряче “кульгає”. Однак, обурюються несподіваним зупинкам, адже їм доводиться пересідати .

На наступній точці перевірки та ж історія. Маршрутки переповнені. Згадується старе і добре “Пройдіть по салону” або “пригніться” – коли “забитий” пасажирами транспорт перепиняли колишні «ДАЇшники».

Тож за бажання заробити якнайбільше – водіям доведеться сплатити штраф.

Незабаром хмельницький транспорт може змінити габарити. А поки до цього ще не дійшло – одна перевірка погоди не зробить. Адже вже завтра зранку містяни знову згадають казку про “Рукавичку”. У набитих маршрутках, де водії набивають кишеню.