За декілька місяців місто отримає надсучасний басейн

250
0

Надсучасний басейн для дорослих та дітвори вже за два місяці відкриється на вулиці Зарічанській, у новозбудованому житловому комплексі. Днями візьмуться за його оздоблювальні роботи. А доти перевірити стан справ на будівництві навідались представники влади.

Колишні руїни перетворились у надсучасну багатоповерхівку  з просторим  житлом, сучасними комунікаціями та розгалуженою сферою послуг.  У комплексі вже є всі необхідні комунальні блага, однак в окремих секціях пожильці досі чекають на воду. Чому її не дає місто – поцікавились у профільного заступника мера.

Днями заступник міського голови  та головний архітектор міста приїхали  до  мешканців багатоповерхівки почути про наболіле. А ще чиновники вирішили розібратись, коли ж добудують басейн. Який замовила міська влада. Планували побачити тут котлован  але  замість ями – майже завершений комплекс.

Забудовники обіцяють: за два місяці два басейни, дорослий і дитячий, будуть готові до експлуатації. Доступ до них відкриють усім охочим. Обладнання встановлено, системи вентиляції та опалення – в роботі. На завершальній стадії – оздоблення. Коли ж запрацює басейн – вирішить муніципалітет. Тепер же забудовники вирішили подбати і про автовласників.

Такі плани на майбутнє.  Новосели умовами проживання  більш, ніж задоволені. Основним аргументом для придбання цих квадратних метрів, кажуть, став комфорт та безпека для дітей.

Наразі представники влади  роботою задоволені. І вже малюють перспективи  таким сучасним забудовам.