За лайку – на вихід: водію, що нахамив АТОвцю, окрім звільнення з роботи загрожує штраф

971
0

«Непривітного» водія виставили із «маршрутки»! Директор комунального «Електротрансу» взявся залагоджувати конфлікт, який спровокував його підлеглий, відмовивши АТОвцю у пільговому проїзді. Перед бійцем вибачилися, а чоловіка, який не гребував лайкою, звільнили з роботи. Тепер колишньому водієві 30 маршруту доведеться сплатити ще й чималий штраф, а це 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Сподіваємося, це відіб’є у нього бажання «хамити» пасажирам, звісно, якщо знайде роботу.

Інцидент трапився 19 липня на вулиці Подільській. Дмитром Чорномаз сів у 30-ту маршрутку та пред’явив водієві посвідчення учасника АТО. Однак той в доволі різкій формі у пільговому місці відмовив. Чоловіка уже звільнили, та «слава» про нього розлетілася по всьому Facebook.

Звільнили за погану поведінку. Підприємство «Електротранс» зі свого боку повністю визнає провину, однак зауважує, що вплинути на таких горе-водіїв можна лише одним способом – «виставити за двері» зі штрафом.

Покарання Володимир Красінський таки поніс, щоправда, помилки у своїх діях не бачить. Виправдовується: мовляв, не побачив необхідних печаток на посвідченні.

Нецензурна лайка, розмови за кермом, неконтрольована поведінка маршрутних водіїв у нашій країні не дивина.  І подібне хамовите ставлення до учасника бойових дій – далеко не перший випадок. У кожному місті АТОвці періодично змушені виборювати своє право на безкоштовний проїзд.

Подібного підприємство «Електротранс» намагається уникати. Влаштовує щомісячні інструктажі для водіїв з повторенням правил дорожнього руху та відпрацюванням спірних ситуацій.

Отож, за будь-який неправомірний вчинок рано чи пізно настає покарання. Як би там не було, пам’ятаємо про честь та гідність, і залишаємося, перш за все, людьми.