Збут побутових відходів стане дорожчим хліба: «Спецкомунтранс» підняв ціни на вивіз сміття

960
0

Останній робочий день тижня, а в «Спецкомунтрансі» не надто й людно. Директора на місці не має, головний інженер відійшов по справах, а секретар – не компетентний в наданні інформації щодо змін у тарифах. Проте, таки вдалося поспілкуватися телефоном із головним економістом підприємства.

Якщо оперувати цифрами, то уже з першого літнього дня за вивіз сміття із кожного хмельничанина братимуть на 5-6 гривень більше. Для громадян, що проживають у багатоповерхівках та мають діючий сміттєпровід, тепер це 12 гривень, замість колишніх 8. Для тих, хто користується сміттєвими баками підприємства – послуга вартуватиме 14 гривень. А ось громадяни, що проживають в приватних будинках – платитимуть 15, 72.

Такі зміни пояснюють підняттям заробітної плати, зростанням цін на автозапчастини, паливо та електроенергію.  А також для забору відходів планують закупити нову спецтехніку.

Востаннє вартість цих послуг змінювалася ще в 2015 році. Та попри 3-річну стабільність у ціні, нині її підняття для самих хмельничан – це все одно не приємна звістка.

Що ж, із кожним днем підняття заробітної плати уже не здається такою хорошою подією, як спочатку. Адже ці зміни понесли за собою стрибок вартості продуктів харчування, одягу та, що не менш важливо, і комунальних послуг.