Збірна Хмельниччини з дзюдо виборола 7 медалей

293
0

У Луцьку фінішував чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат. Збірна Хмельницької області посіла 5 загальнокомандне місце. В її активі 7 медалей.

Найкращий результат продемонструвала 14-річна хмельничанка Олександра Камінська, яка боролася у ваговій категорії до 44 кілограмів. Лише їй вдалося піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Тепер спортсменка готуватиметься до чемпіонатів Європи, світу, і Європейського юнацького олімпійського фестивалю, які відбудуться влітку.

Хмельничанки Ганна Островська, Анастасія Врублевська, Алла Онищук, а також Ганна Слободянюк з Дунаївців здобули бронзові нагороди.

Значно скромніші результати продемонстрували хлопці. Олександр Горбунов та Ігор Ганжа з Дунаївців стали третіми.