Звична для усіх нас поїздка у «маршрутці» може скінчитися бідою: шепетівчанка – у реанімації

315
0

Переламами, струсом мозку та найгірше – комою, закінчилась поїздка шепетівчанки цими вихідними. Близько 9 години ранку під час руху маршрутного таксі із його бокових дверей випала літня жінка.

Наразі жінка перебуває у реанімаційному відділенні, її стан лікарі оцінюють  як стабільно важкий. За словами очевидців,  транспортний засіб був переповнений; припускають,  саме це стало причиною нещастя. Як з’ясувалось у ході розслідування, до роботи цього перевізника неодноразово висували зауваження.

Не здивовані тому, що сталось, і місцеві мешканці. Люди кажуть,  часто перевізники нехтують правилами безпеки задля більшого заробітку.

Сказати, хто ж насправді винуватий у цій ситуації, поки не береться ніхто. Наразі справою займаються правоохоронці. Саме вони мають поспілкуватись зі свідками трагедії та її безпосередніми учасниками.

За словами спеціалістів, враховуючи економічні реалії сьогодення,  не завжди транспортні засоби, які перевозять пасажирів – як у Хмельницькому, так і у інших містах України , відповідають встановленим нормам. Зарадити цьому не можуть і систематичні перевірки.

Такий випадок на Хмельниччині не перший. Прикрий інцидент стався в обласному центрі минулого року. Тоді жінка у самому центрі міста випала через аварійні двері автомобіля на проїжджу частину. У результаті  потерпілу доправили до травмпункту.  Правоохоронці кажуть, у разі будь-якого порушення норм перевезення водіям світить письмовий припис, а у разі його повторення – 650 грн штрафу.