Звільнити бранця Кремля: акція на підтримку Олега Сенцова відбулася і в Хмельницькому

339
0

Хмельницька акція в підтримку кінорежисера. Олег Сенцов – кінорежисер, журналіст, активіст «АвтоМайдану», був волонтером на території Криму під час руху «За єдину Україну». У 2014 році Федеральна служба безпеки РФ затримала чоловіка та звинуватила у тероризмі, й з того часу він перебуває у полоні. На знак протесту бранець Кремля голодує уже 53 добу.

Заходи на підтримку Олега та інших сфальсифіковано ув’язнених українців відбуваються по всій державі та навіть далеко за її межами.  Відео, на якому зафільмовані масові акції, шириться Мережею.

Долучилися до акції і у Хмельницькому. Небайдужі хмельничани разом із представниками влади зібралися під стінами міськради.

Відвідати Олега Сенцова у Росії декілька днів тому намагалася українська омбудсменка Людмила Денисова, проте навіть на територію в’язниці її не пустили. А просто на очах уповноваженої з прав людини її російська «колега» Тетяна Москалькова безперешкодно потрапила до українського політв’язня.

Учасники акції, зокрема і в нашому місті, сподіваються: такі заходи привернуть увагу вищих чинів та стимулюватимуть спрямувати усі сили на визволення бранців. Й, звичайно, всім серцем висловлюють свою любов до власної держави.