Звіряча жорстокість як вона є: волонтери обурені нападом на безпритульну собаку

733
0

У вівторок по обіді зоозахисники – під стінами південно-західного відділку поліції. Представники однієї з організацій захисту тварин уже вдруге пишуть колективну заяву.

Причина звернення – собачка Жулі, яка уже кілька років є улюбленцем жителів мікрорайону Гречани, а якщо конкретніше – нещастя, що з нею сталося декілька днів тому.

Власницею собак, які на правду по-звірячому розправилися із безпритульною твариною, є місцева мешканка. Люди кажуть, жінка із псами без повідків та намордників гуляє постійно. Як доказ, показують фотографії із соцмережі.

Після опублікованих фото уже постраждалої тварини небайдужі не стримують емоцій: тут і сум, і злість, і осуд.

Нападниками, за попередньою інформацією, стали 2 стафордшир-тер’єри. Вони відноситься до потенційно небезпечних порід собак. Закон зобов’язує господарів виводити собаку за ЛИШЕ на короткому повідку (не більше 1,2 м) з наявними ідентифікуючими позначками на ошийнику та ОБОВ’ЯЗКОВО в наморднику.

Тварину, яка стала жертвою, доставили до вет лікарні одразу після інциденту.  Стан кваліфікувався як стабільно важкий, лікарі навіть змушені були пересаджувати їй штучну шкіру. Та попри всі старання, врятувати собаку не вдалося.

Власниця агресивних собак уже притягалася до відповідальності за подібне, проте відбулася штрафом. 51 гривня – чи справді стільки коштує життя?