«Здала в оренду» дитину за 15 тисяч гривень: на Хмельниччині поліція затримала горе-мати

518
0

Інформацію про те, що зловмисниця має намір продати свого малолітнього сина, працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми отримали оперативним шляхом. Згодом вона підтвердилась.

Горе-матір зобов’язалася передати свого 4-річного сина в «довгострокову оренду», аби малий жебракував, за що отримала 15 тисяч гривень. Ба більше, вона написала розписку, в якій підтвердила, що добровільно віддала дитину, у поліцію заявляти не збирається та жодних претензій не має. Жінку затримали безпосередньо в момент отримання нею коштів за хлопчика.

Також жінка має двох старших хлопчиків 7 та 12 років. Щодо них вона вже позбавлена батьківських прав. Крім того, також має судимості за крадіжки та інші злочини.

У результаті, її затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. А хлопчика передали соціальним службам. Його життю і здоров’ю  нічого не загрожує.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 15 років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.