Здоровий водій та справне авто: що потрібно, аби гарантувати пасажирові безпеку

408
0

Кріплення основних вузлів та агрегатів, справність гальм, дальнє та ближнє світло фар і ще із десяток технічних нюансів. Щоранку водії маршрутних транспортних засобів зобов’язані пройти ретельну перевірку, аби  гарантувати своїм пасажирам повну безпеку.

Сьогодні окрім традиційного огляду механіка  у рамках заходів «Перевізник зима-2018» транспортні засоби оглядають ще й інспектори Укртрансбезпеки.  Рейди відбуваються регулярно: вірять, це змусить водіїв та перевізників  ретельніше слідкувати за станом бусів.

В очікуванні  шляхового листа «на яму» заїхав й пан Петро. На автобусі, яким керує, не працюють фари заднього ходу. Чоловік каже: про дефект знає, та через відсутність запчастини сьогодні довести до ладу машину не зміг.

Микола Якович  працює механіком на випуск. Переконаний: чимало залежить від совісності перевізника. Необхідне виділення коштів та вчасний ремонт – ось запорука хорошого технічного стану.

Крім автомобілів огляд проходять ще й водії. У медкабінет  один за одним заходять ті, кому ми довіряємо своє життя щодня, аби виміряти тиск та «дихнути у трубку».

Тим часом виявили ще одного водія-порушника – він не дотримався правил договору. Провину чоловік  повністю  визнає, на свій захист  невинно знизуючи плечима.

Паралельно з інспекторами перевіряють стан автобусів й патрульні.

У ході рейду інспектори виявили ряд технічних невідповідностей, які водії, у свою чергу, божились виправити найближчим часом.

Що ж, перевірені і автобуси, і водії роз’їхались по маршрутах – аби  вчасно та, головне, безпечно довезти вас до місця призначення.