ЗЕ-Президент без натяків «просить на вихід»: хто вже написав рапорт і склав повноваження?

194
0

Без натяків, а прямо у лоб «просив на вихід». Парубію від того було «смішно», Ляшку «не зрозуміло», а Генпрокурору «боляче» за безцільно прожиті роки. Президент ЗЕ щойно як заступив на посаду та присягнув на вірність Україні, наніс раді 8 скликання фактично удар у сонячне сплетіння. Тепер народні депутати «вільні» на усі 4 вітри. Тим часом усі громадяни, а разом із нею журналісти нашого каналу, стежили за інавгурацією та першими шокуючими указами шостого президента України.

У серіалі президент Голобородько дещо розгублений, у житті президент Зеленський впевнено крокує до ради. Пішки, без кортежу.

Він досі не займався ані політикою, ані державним управлінням – хіба що у своїх пародіях. Зеленський дає п’ять незнайомцям, цілує у лисину свого друга Кошового; фото ЗЕстрибка показали, здається, усі медіа-ресурси, робить «селфі» і вітає усіх, хто цього дня тут із ним.

Маємо демократично обраного президента, за якого проголосувало 73 відсотки виборців, і це майже половина громадян України із різними уявленнями про бажане майбутнє. Як, чим і коли буде наповнюватися ця невідомість – НЕВІДОМО. Тим часом, Володимир Зеленський заходить до Ради, двері перед ним не зачинаються, солдати не втрачають свідомість, стеля не падає…

Інавгурація не мала сюрпризів, була, так би мовити, за процедурою. Володимир Зеленський, як і попередні президенти, присягає на Конституції та Пересопницькому Євангеліє. На обличчях «колишніх» «грають» різні емоції, коли той отримує булаву та печатку. Вони усі у залі, не запросили лише Януковича.

Віщуни та ворожбити, які понад усе вірять у знаки та прикмети, тепер ламають голову, що б могло означати падаюче із подушечки посвідчення Президента. Воно зісковзнуло додолу… Більше казусів на інавгурації не було.

А далі була емоційна та місцями шокуюча промова, яку українські та зарубіжні ЗМІ уже розібрали на цитати. Зробили це і ми.

Незабутній момент.  Коли 6 президент оголошує про розпуск ради, майдан перед радою вибухає оплесками.

Уже після присяги із Ради виходять команда Володимира Зеленського та Народні депутати. Парасюк каже, що він нарешті вільний, Савченко, що раду давно пора розігнати, Шевченко спілкується із людьми про виметений порох.

Тим часом Зеленський у Маріїнському палаці приймає численні закордонні делегації. Перед прийомом президенту України як головнокомандувачу представляють Збройні сили.

До свого кабінету Глава держави йде пішки. На Банкову його супроводжують охоронці, які дають доступ до тіла прихильникам.

Надвечір Прем’єр-міністр Володимир Гройсман оголошує про намір йти у відставку.

Не довго чекав і Василь Грицак. Очільник СБУ, його заступники та усі до одного члени команди подадуть Зеленському рапорти про звільнення – така заява з’явилася на сайті відомства. Юрій Луценко поки що збирається із думками – генпрокурору промовисто вказали на двері.