Зима іде – вищу ціну несе: чим зумовлено підняття тарифів?

393
0

Опалювальний сезон уже не за горами. Нині хоч і пригріває сонечко, та осіння холоднеча все ж незабаром повністю охопить місто. А це означає, що комунальним підприємствам варто бути напоготові.

Сергій Миколайович зазначає: для того, аби підприємства вчасно закупили та розрахувалися за газ, з міського бюджету виділили 15, 5 мільйонів гривень. Отримали фінансові надходження такі установи, як «Підвенно-Західні тепломережі», «Теплокомуненерго» та «Хмельницькводоканал». Це  по 8, 5 та 2, 5 мільйони відповідно. Та все ж певні заборгованості існують.

Усі комунальні підприємства на 100% готові до подачі тепла. Проте, через борги самих містян є певні проблеми. Адже, до прикладу, «Південно-Західним тепломережам» споживачі заборгували 9 мільйонів гривень. Павло Васильович зазначив: минулі роки з держбюджету надходили кошти за різницю в тарифах. Адже Хмельницький – місто з найнижчими цінами за опалення. Нині ситуація змінилася – такої допомоги більше не дають. Тож, у зв’язку з цим, установа змушена підняти вартість послуг.

Як відомо, до дитячих садочків тепло уже подавали. Дошкільні заклади прогріли, проте нині батареї – знову холодні. Чекають зниження градусу за вікном.