Знову до казенного дому: подолянин, ледь вийшовши із в’язниці, взявся за старе

747
0

Все життя у в’язниці. Його кримінальна історія розпочалась ще у 17, коли він скоїв першу крадіжку, за плечима – уже 4 судимості, однак не зупинився і на цьому. Житель села Михиринці, що у Теофіпольському районі, поцупивши рушницю і 50 набоїв, майже тиждень тримав у страху місцевих мешканців.

По ще не по забутих стежках. Зловмисник,  зникнувши  у невідомому напрямку, час від часу з’являвся то у одному, то у іншому сусідньому селі. А переховувався від копів у лісах та хатах-пустках.

Взявся за старе вже в п’яте. 39-ти річний злодій з-за ґрат вийшов всього 2 місяці тому. Протримавшись такий короткий період без «пригод», знову скоїв злочин, а потім погрожував викраденим автоматом селянам, лякаючи їх до смерті.

Без їжі та грошей, але з досвідом. За час на волі злодій устиг обікрасти сільський клуб у сусідньому Волочиському районі, відібрати мобільний телефон у жительки селища Базалія та проникнути до двох магазинів у пошуках харчів.

Рідний дім – казенний. Маючи всі можливості продовжувати спокійне соціальне життя, чоловік обрав інший шлях – злочинний.

Тиждень страху, тиждень утікань та тиждень переслідувань. Працівники поліції, прочісували ліси, поля, пусті хати та спілкувались з наляканими громадянами. Утікач  постійно змінював місце перебування, та врешті-решт зусилля дали результат. Влаштувавши засідку, його таки затримали.

На зло завжди знайдеться протидія. Злочинець знову сяде за ґрати, шкода лише, що витрачені нерви постраждалих селян уже ніхто не поверне.